English
 
ÜYE OLUN
 
Open eğitimlerimizden ve tüm yeniliklerden haberdar olun.
 
 
BİZ KİMİZ
 
DR. BURÇİN DOĞRU
 
  Dr. Burçin Doğru 1970 yılında Almanya’nın Köln şehrinde doğdu. Yüksek öğrenimini Texas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde yaptı. Dr. Doğru, İşletme yüksek lisans derecesini ve Pazarlama bilimleri alanında doktora derecesini 2004 yılı itibariyle aynı üniversitede tamamladı.

Dr.Burçin Doğru iş hayatına Yapı Kredi bankasında atıldı. Daha sonra, Arthur Andersen Worldwide‘da danışmanlık ve üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. İş hayatının paralelinde Birleşmiş Milletler UNESCO’nun bazı programlarında Türkiye Direktörlüğü görevini yürüttü. Bir dönem Show TV ve Cine5 kanallarının kuruluş çalışmalarında da bulunan Dr. Doğru, daha sonra Kanal D bünyesinde bulunan Alo D Telekomünikasyon A.Ş.’nin Genel Müdürlüğünü üstlendi.

Başarılı kariyerinin yanı sıra, ICF (International Coaching Federation) onaylı bir yönetici koçu olan kurucumuz, 6 yıl boyunca free-lance olarak yönetim ve pazarlama bilimleri alanında eğitim vermeyi sürdürdü.

Yönetim danışmanlığı alanındaki uzmanlığına eğitmenlik tecrübesini de ekleyen Dr. Doğru, 2008 yılında kendi şirketi olan D.O.C. Türkiye Eğitim ve Danışmanlık’ı kurdu.Halen Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, A.B.D., Azerbeycan, Kazakistan ve Rusya’yı içine alan bir coğrafya içerisinde çeşitli eğitim ve danışmanlık projelerini yürütüyor.