English
 
ÜYE OLUN
 
Open eğitimlerimizden ve tüm yeniliklerden haberdar olun.
 
 
BİZ KİMİZ
 
NEDEN D.O.C EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 
  D.O.C., Türkiye’nin önde gelen eğitim ve danışmanlık firmalarından biri olup, 2008 yılında Dr.Burçin Doğru tarafından İstanbul’da kuruldu. 22 yıla yaklaşan profesyonel kariyeri sırasında edindiği akademik birikim ve yöneticilik tecrübelerini bir araya getiren Dr.Burçin Doğru, müşterilerimize çalışanlarının yetkinliklerinin arttırılması ve onları geleceğe taşıyacak liderlerin yetiştirilmesi konusunda rehberlik etmektedir.
 
  2011 yılında, D.O.C ve Dilek Artar tarafından kurulan DUO Yönetim ve İletişim Danışmanlığı sektöre yönelik dinamik ve inovatif çözümler sunmak üzere güçlerini birleştirdi. Bu birleşmenin ardından kurumumuz faaliyetlerine D.O.C Eğitim ve Danışmanlık adı altında devam etmektedir.
  Günümüzde hangi iş kolu veya işletme söz konusu olursa olsun, değişen rekabet koşullarına adapte olmak ve özellikle değişimi başlatmak için, çalışan kalitesinin kritik bir öneme sahip olduğu anlaşıldı. Kuruma değer katacak ve geleceğini etkileyecek çok yönlü, dinamik ve yüksek performanslı yöneticilere olan ihtiyacın gün geçtikçe artmasına paralel olarak, bu kişileri eğitmenin ve geliştirmenin zorluğu da giderek artmakta.
   
  Dolayısıyla, biz D.O.C. olarak, her projeyi stratejik ve butik bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Programlarımızı, kısa vadeli ihtiyaçları uzun vadeli çözümlere dönüştürecek ve kurumun yeni veya var olan yeteneklere yaptığı yatırımların verimliliğini arttıracak şekilde tasarlıyoruz.
   
   
  Sizin İçin Sizin Akademinizi Biz Kuruyoruz !
   
  D.O.C. siz değerli müşterilerimize değerlendirme hizmetleri, sertifika programları, yönetsel koçluk ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini içeren çok kapsamlı bir paket sunuyor. Var olan eğitim modüllerimiz üzerinden hazırlanmış standart programlarımızın yanında, kurumun ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz içeriklerimizle, hizmet sağlayıcılık noktasından yola çıkıp yaşam boyu çözüm ortağınız olmayı hedefleyen bir
yaklaşım benimsedik.
   
  Bu doğrultuda farklı alan programlarımızdan, çalışanlarınız için talep ettiğiniz yetkinlikler göz önüne alınarak seçilecek modüllerimizle size özel paket programlar tasarlıyoruz.