English
 
ÜYE OLUN
 
Open eğitimlerimizden ve tüm yeniliklerden haberdar olun.
 
 
EĞİTİM PROGRAMLARI
 
  . YÖNETİM GELİŞTİRME
 
. SATIŞ VE PAZARLAMA
 
. BECERİ GELİŞTİRME
 
. EXECUTİVE MANAGEMENT
 
. KOÇLUK HİZMETLERİ
  BECERİ GELİŞTİRME
   
  Yöneticiler, Yönetici Adaylarına iş hayatında etkili,farklı ,başarılı bir yönetici olmasının
sağlanması hedef belirlemesi, inisiyatif almasının yanı sıra Lider ve Koç vasıflarına haiz
olmasının sağlanmasıdır.
   
 
  İletişim bir sanattır     Duygusal zeka
  Sunum becerileri   Eğitimcinin eğitimi
  Etkin raporlama teknikleri   Takım çalışması
  Müzakere becerileri   Yaratıcı düşünme
  Telefonda iletişim ve problem çözme   Zor kişiler ile başa çıkma
  Etkileme,ikna ve ilişki yönetimi      
 
 
 


Sunum Becerileri

Dinleyicileriniz yerlerine oturmuş. Salon bilgisayarınızın belli belirsiz vızıltısı dışında tamamen sessiz.1. slayt geniş ekranda belirmiş. Notlarınız ve siz hazırsınız-şimdi şov zamanı ! Sunumunuza başlıyorsunuz veee……

Peki genellikle devamında ne olur ? Gruba “ Vay be ! ” dedirtip tebrikleri kabul ederek mi bitirirsiniz ?

 

Ya da siz durup notlarınıza bakarken insanlar sıkılmış olabilir diye mi düşünürsünüz ? Cevap bu iki ucun arasında bir yerlerde dahi olsa, pek çoğumuz sunumlarımızı daha iyisini yapabilirdik hissiyle bitiririz.

Ama bu arada, bazı insanlar vardır ki her seferinde mükemmel işler yapıp sahneden inerler. Bu insanlar aynı zamanda en iyi satış kapatan, üstleri tarafından her zaman fark edilen veya projeleri her daim onaylanan kişilerdir.Peki onların sırrı nedir sizce ? Sadece hitabet yetenekleri daha fazladır diyebilir miyiz ? Belki, ama sizin de bundan sonraki sunumlarınızı daha etkili ve cazip kılmak için kullanabileceğiniz bazı yöntemler var…

 
 
 
  PROGRAM HEDEFLERİ

Bu yöntemleri öğrenme aşamasında, “ benden iş çıkmaz, topluluk içinde konuşmayı sevmiyorum ! ” kararına varabilirsiniz. Ama kendinize bir şans verirseniz, denedikçe rahatladığınızı hissedeceksiniz. Hatta bu durum zamanla hoşunuza dahi gidecek, ve siz diğerlerinden daha konuşkan hale geleceksiniz - ki böylece en iyi satış kapatan, en çok fark edilen, projeleri onaylanan kişi de siz olacaksınız !

Sunum Becerileri eğitimi, küçük veya büyük topluluklara sunum yapacak kişilere gerekli bilgi, beceri ve yöntemlerin kazandırılmasını amaçlamaktadır. Bir topluluk karşısında sunum yaparken; ilgi ve dikkati yüksek düzeyde tutmak, verilmek istenen mesajı etkin ve ikna edici bir şekilde doğrudan aktarabilmek, sesinizi doğru kullanabilmek bazı temel sunuş becerilerinde ustalaşmayı gerektirir.

Program bu becerileri geliştirmek için tüm materyalleri doğru ve etkileyici bir biçimde kullanabilmenin, sunum yapılan topluluğu etkilemenin püf noktalarını vermeyi amaçlar.

   
 
 
  KİMLER KATILMALI

Sunum yapan yöneticiler, müşteri sunumları yapan satış temsilcileri, sunum yapan yöneticiler ve departman şefleri, eğitmenler ve takım liderleri programımıza katılabilirler.