English
 
ÜYE OLUN
 
Open eğitimlerimizden ve tüm yeniliklerden haberdar olun.
 
 
EĞİTİM PROGRAMLARI
 
  . YÖNETİM GELİŞTİRME
 
. SATIŞ VE PAZARLAMA
 
. BECERİ GELİŞTİRME
 
. EXECUTİVE MANAGEMENT
 
. KOÇLUK HİZMETLERİ
  BECERİ GELİŞTİRME
   
  Yöneticiler, Yönetici Adaylarına iş hayatında etkili,farklı ,başarılı bir yönetici olmasının
sağlanması hedef belirlemesi, inisiyatif almasının yanı sıra Lider ve Koç vasıflarına haiz
olmasının sağlanmasıdır.
   
 
  İletişim bir sanattır     Duygusal zeka
  Sunum becerileri   Eğitimcinin eğitimi
  Etkin raporlama teknikleri   Takım çalışması
  Müzakere becerileri   Yaratıcı düşünme
  Telefonda iletişim ve problem çözme   Zor kişiler ile başa çıkma
  Etkileme,ikna ve ilişki yönetimi      
 
 
 


Zor Kişiler İle Başa Çıkma

Neredeyse her kurumda kişiliğinden, tavrından, çalışma alışkanlıklarından veya farklı özelliklerinden dolayı çevresindekiler için geçici veya sürekli olarak işleri zorlaştıran insanlar vardır. Bu program sizin, pozisyonunuzdan kaynaklanan bir otoriteniz olsun veya olmasın, zor kişilerle anlaşmanız ve işlerinizi yürütebilmeniz için gerekli teknikleri ve becerileri öğrenmenizi sağlar.

 

Farklı davranış zorlukları ile ilgili bilgi edinerek bu davranış tiplerini ayırt etmeyi öğrenirsiniz. Bu bilgi ise, zor durumlarla karşılaştığınız noktada tansiyonu arttıracak hareketlerde bulunmak yerine uygun davranış kalıpları ile kontrollü tepkiler vermenizi ve başarıya ulaşmanızı kolaylaştırır. Uygun bir iletişim dili geliştirir, müzakere becerilerinizi arttırır ve çatışma yönetimi için kullanacağınız stratejileri belirlersiniz.

 
 
 
  PROGRAM HEDEFLERİ

Program, iletişim zorluğu çektiğimiz kişilerle farklı boyutlarda iletişim kanalları oluşturup ortak zeminlerde buluşmak amacıyla yararlanabileceğimiz teknikler konusunda beceri kazandırmak için tasarlanmıştır.

   
 
 
  KİMLER KATILMALI

Bu program, iş ortamındaki zor kişilerden kaynaklanan negatif etkilerle başa çıkmak durumunda olan yöneticiler, müdürler, şefler, takım ve proje liderleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda kurum içinde kariyer hedefi olan ve hedefini gerçekleştirmek amacıyla iletişim becerilerini arttırmak isteyen farklı düzeydeki profesyoneller de programdan faydalanabilir.